Kontakt våre folkevalgte

Her finner du kontaktinformasjon til våre 284 grønne folkevalgte som jobber for å få gjennomslag for vår politikk i fylkesting, kommunestyrer og bydelsutvalg landet rundt.

Listen er arrangert alfabetisk etter fylke; bruk søkefeltet for å finne fort fram!

   NavnE-postTelefon
AKERSHUSFylkestingØyvind Solumoyvind.solum@mdg.no90995595
AKERSHUSFylkestingKristin Antunkristinantun@hotmail.com97115997
AKERSHUSFylkestingNikki Scheinikki.schei@mdg.no93268966
AkershusAskerKristin Bjelkekristin.bjelke@asker.kommune.no97659480
AkershusAskerAnne Hilde Røsvikanne.hilde.rosvik@gmail.com91549235
AkershusAskerLiv Knattenliv.knatten@asker.kommune.no91146553
AkershusAurskog-HølandNina LøkåsNlokas@hotmail.com92267095
AkershusBærumNikki Scheinikki.schei@mdg.no93268966
AkershusBærumSigne Johannessensigne.bjo@hotmail.com98408492
AkershusBærumIngar Sagedal Bieingarsbie@gmail.com91382148
AkershusEidsvollØyvind Magnus Grønlieog@innovativoli.no95035450
AkershusEnebakkTrude Røisentrude.roisen@gmail.com92615292
AkershusFetMette Sperremette.sperre@online.no90681147
AkershusFrognLinda Byströmbystrommdg@gmail.com41764357
AkershusFrognHenrik Mathiesenhfm_no@yahoo.no95960161
AkershusGjerdrumMads Sandermads.knudsen.sander@lokalpolitiker.no99602094
AkershusHurdalTom Morten Bergetomberge@gmail.com95363463
AkershusLørenskogErnst Modest Herdieckerhoffernsther@online.no92842835
AkershusLørenskogLisa Kara Frøylandlisakara@online.no91127243
AkershusNannestadKristin Antunkristinantun@hotmail.com97115997
AkershusNesAndrew McMillionamcmillion@mac.com91898197
AkershusNesoddenØyvind Solumoyvind.solum@mdg.no90995595
AkershusNesoddenMaria Fuglevaag Warsinska-Varsimfwars@online.no48133714
AkershusNesoddenKaisa Ramona Hautalakaisaramona@hotmail.com94540335
AkershusNesoddenVidar Sæbjørnsen51160@nesodden.kommune.no95931519
AkershusNittedalVidar Dagfinn Myhrevidar.dagfinn@outlook.com90506982
AkershusOppegårdJens NordahlJens.nordahl@vinmonopolet.no95136790
AkershusOppegårdShabana Remanshabana@icloud.com40381639
AkershusOppegårdHans Martin Engerhansmartin@gronneenger.org91685884
AkershusRælingenKnut Aage Bergeaageber@gmail.com97650277
AkershusSkedsmoSiri Faafengsirifaafeng@hotmail.no40046912
AkershusSkedsmoGullbrand Gillundgullbrand.gillund@outlook.com48011155
AkershusSkiAksel Rokstiaksel@roksti.no90662118
AkershusSkiMarthe Arnesenmarthe.skimdg@gmail.com48079695
AkershusSørumEline Stangelandelinestangeland@hotmail.com91349588
AkershusUllensakerMay Lindsethmaylindseth@gmail.com97699629
AkershusVestbyBente Bakkebente.bakke@soon.no41274720
AkershusVestbySuaad Abdi FarahAwdal63@gmail.com94381661
AkershusÅsIngunn Bohmanningunn.bohmann@nmbu.no90016467
AkershusÅsErik Wegge Bergvikerik.wegge.bergvik@gmail.com45071254
AkershusÅsBianca K. Wathne Gelinkbiwa@student.umb.no47755178
AUST-AGDER
Aust-AgderRisørRune Hansenrune.hansen@skanska.no98210596
Aust-AgderGrimstadEsben Moyesben.moy@uia.no91873580
Aust-AgderTvedestrandÅsta Marte Evensbergetaastae@gmail.com91758322
Aust-AgderLillesandChristen Egelandchristen_egeland@hotmail.com90077127
BUSKERUDFylkestingHanne Lisa Matthanne-lisa.matt@stortinget.no45019787
BUSKERUDFylkestingStåle Sørensenme@stalesorensen.no91790779
BuskerudDrammenStåle Sørensenme@stalesorensen.no91790779
BuskerudDrammenTonje Fossnest.fossnes_9@yahoo.no99241528
BuskerudDrammenThorbjørn Faber Geirbothorbjorn.geirbo@bertram.no99001813
BuskerudHurumHilde Lengalihilde.lengali@mdg.no97132313
BuskerudHurumHelge Haugenhelge@pcb.no92811228
BuskerudKongsbergArne IsaksenArne.Johan.Isaksen@kongsberg.kommune.no41766099
BuskerudKongsbergVilde Håvardsrudvildeingeborg@hotmail.com45090237
BuskerudLierJanicke Karin Solheimjanickesolheim@gmail.com95140379
BuskerudLierØivind Hammeroihammer@frisurf.no98823649
BuskerudModumVegard Bergetvegardberget@hotmail.com95449246
BuskerudNedre EikerAnne Sørensenannesorensen44@gmail.com97790697
BuskerudRingerikeKnut Arild Melbøeknutariel@hotmail.com98666898
BuskerudRøykenHilde Gunn Slettenhilde.gunn.sletten.60@gmail.com47860544
BuskerudRøykenSiv Haugesiv@sunthjem.no41477727
BuskerudØvre EikerVegard Hustadhustad.vegard@gmail.com95365016
FINNMARKFylkestingArne Liaklevarneliaklev@gmail.com95160378
FinnmarkAltaMiriam Akkouchemiriakko@hotmail.com90967471
FinnmarkHammerfestJan Reidar Ekelandjan-ekel@online.no90096384
FinnmarkLebesbyOlaf Terje Hansenolaf2000@start.no94433212
FinnmarkLebesbyLinn Mørch Pettersenlinn.pettersen@lebesby.kommune.no40054490
FinnmarkVardøØrjan Jensenorjan@bpartner.no99541009
FinnmarkVardøJohannes Bredesentariku_bredesen@hotmail.com93825883
FinnmarkVardøSvein Harald HolmenSvein.Holmen@varangermuseum.no97716578
FinnmarkVadsøFarid Shariatifarid.shariati@gmail.com47232872
HEDMARKFylkestingBård Sødal Grasbekkbard.sodal.grasbekk@mdg.no45242148
HedmarkElverumMartin Løkenmasosial@gmail.com98767415
HedmarkHamarKatrine Aalstadkatrine@moystadgard.no95856427
HedmarkHamarMaria Skallebergmskalle@online.no92061908
HedmarkKongsvingerØystein Hanevikhanevik.as@gmail.com91915410
HedmarkLøtenJon Luråsjon@lur.no91606962
HedmarkRingsakerThomas EriksenMr.T.Eriksen@gmail.com95007880
HedmarkStangeHilde R Amundsenhilderig@online.no97002244
HedmarkStangeVilde Stabelvildestabel@gmail.com
HedmarkSør-OdalHanna GjermundrødHannagjermundrod@gmail.com93656209
HedmarkTynsetSindre Sørhuss_sindre@hotmail.com99799708
HORDALANDFylkestingTom Sverre Tomrentstomren@hotmail.com90049696
HORDALANDFylkestingNatalia Golisngolis@gmail.com91303952
HORDALANDFylkestingØyvind Strømmenoyvindstrommen@gmail.com41008595
HordalandBergenSondre Båtstrandsondre.batstrand@gmail.com40226389
HordalandBergenRandi Amundsenrandi.amundsen@hotmail.com92637937
HordalandBergenDiane Berbaindiane.berbain@gmail.com99576571
HordalandBergenIngrid Fjellbergifjellberg@gmail.com47717691
HordalandBømloKåre Thoresen Spissøykare@spissoy.com91386469
HordalandKvinnheradArne Gjerdearne.gjerde@n-lt.no93817200
HordalandVossLillian Rognelillian.rogne@gmail.com97517116
HordalandVossSveinung Klyvepost@sveinung-klyve.no95987501
HordalandKvamKari Mostadkari.bmostad@gmail.com91624056
HordalandFjellMonica Alvheimmonica@jacobsen-dental.no40160568
HordalandAskøyJanne Kjellevold Midtbøjannekm@online.no91324073
HordalandVaksdalTom Charles Johnsensirbodhi@gmail.com92037946
HordalandSamnangerØyvind Strømmenoyvindstrommen@gmail.com41008595
HordalandOsNils-Anders Nøttseternils-anders@nottseter.no41308411
HordalandOsBjørn T. Bøebjorntboe@gmail.com45163844
HordalandOsterøyJon Blichfeldtsvingenjon@gmail.com90560217
HordalandOsterøySilje Midtbø Vevlesiljevevle@hotmail.com93685243
HordalandLindåsAnita Bakkenanitabakken1@gmail.com97089639
HordalandSveioOle Ørjan Hovole.hov@2know.no98257954
HordalandMelandKarina Garnes Reigstadkreigstad@gmail.com90126482
HordalandMelandLeif Johnsenljholme@online.no99169281
HordalandStordJohn F. Tønnesenjohnftonnessen@gmail.com99775554
MØRE+ROMSDALFylkestingJohn John Brusethjohn.john.bruseth@mdg.no47911777
Møre og RomsdalMoldeOla Sønderlandkysthus@kysthus.no40071400
Møre og RomsdalMoldeRebekka Oma Gimnesromagimnes@gmail.com46505684
Møre og RomsdalKristiansundAsle André Orsetha.a.orseth@gmail.com97778096
Møre og RomsdalKristiansundRalph Herterrherter@gmx.net93827043
Møre og RomsdalTingvollLiv Solemdalliv.solemdal@bioforsk.no97036618
Møre og RomsdalSurnadalEli Vullum Kvandeelivulkva@hotmail.com99542440
Møre og RomsdalHaramLinn Beate Harjolinnharjo@yahoo.no92226272
Møre og RomsdalÅlesundJarle Hauge Steffenssenjarle.hsteffenssen@gmail.com47031224
Møre og RomsdalSulaHåvard Vollset Liensmolt@frisurf.no99608005
Møre og RomsdalVoldaØyvind Festøoyvhund@gmail.com90665856
Møre og RomsdalØrstaFrida Gillbergfgillberg@gmail.com41316073
NORDLANDFylkestingBent Bakkanbentb.mdg@gmail.com92077399
NordlandHemnesGabriel Horsenggabrielhorseng@gmail.com91994948
NordlandNesnaIda Maria Børli SivertsenSatinsunday@gmail.com91190399
NordlandBodøHåkon Andreas Møllerhakonmoller@gmail.com41542786
NordlandVestvågøyBjarne Benjaminsenbjbenjaminsen@gmail.com92695153
NordlandAndøyRobert Svendsenrobert.svendsen2@gmail.com99698141
NordlandNarvikBror Martin Hanssenbm-ha@online.no92432977
NordlandNarvikArne-Kristian Schilleak.schille@gmail.com41207349
NordlandFlakstadAnne-Birgith Mørkved-Rommerudannebirgith.m.r@gmail.com91382698
NORD-TRØNDELAGFylkestingTommy Reinåstommy@hellcommunication.no48029505
Nord-TrøndelagStjørdalTommy Reinåstommy@hellcommunication.no48029505
Nord-TrøndelagLevangerOlaug Julie Aasanolaug.j.aasan@hotmail.com94821584
Nord-TrøndelagVerdalArvid Woldsulstua@gmail.com74070018/41245659
Nord-TrøndelagInderøyAnders Halsanders.hals@gmail.com45502353
Nord-TrøndelagSteinkjerJohannes Moenjohannes_moen@yahoo.com48265828
Nord-TrøndelagSteinkjerPål Marius Aarlott Ertsåspollovonfollo@gmail.com45071687
OPPLANDFylkestingHalvard Klevmarkhalvardklevmark@gmail.com98435893
OPPLANDFylkestingAnlaug Seljevoldanlaug@seljevold.no91783415
OpplandGausdalBjørnar Krusebjornar@zero.no91804286
OpplandGjøvikAnlaug Seljevoldanlaug@seljevold.no91783415
OpplandGranKristin Swardswardkristin@gmail.com99879725
OpplandJevnakerMiriam Tessem Strømmiriamtessems@gmail.com98002088
OpplandLillehammerKnut Ivar Heståsravitunk@gmail.com48349361
OpplandLillehammerLars Giæverlars@giaever.com40294556
OpplandLillehammerTorbjørn Dahltordahl@online.no93644441
OpplandLunnerHalvard Klevmarkhalvardklevmark@gmail.com98435893
OpplandSelFredrik Høie Jordeshredrickhj@gmail.com95152389
OpplandSøndre LandJomar Rønning-Vollejomar1971@gmx.de91529812
OpplandVangErlend Eggenerlend@turapp.no46680647
OpplandVestre SlidreKetil Rogn-Hamrreketil@hamregard.no92403985
OpplandVestre TotenPaula Elvesveenpaulaelvesveen@hotmail.com91653932
OpplandØstre TotenLasse Grangranlassegran@gmail.no95308539
OSLOBystyretMarion Godager Tvetermarion.godager.tveter@mdg.no97510258
OSLOBystyretShoaib Sultanshoaib.m.s@gmail.com997 36 409
OSLOBystyretHarald Nissenharald.nissen@oslobystyre.no992 70 379
OSLOBystyretBeate Folkestad Habhabbeatefhabhab@gmail.com911 98 678
OSLOBystyretEivind Trædaleivindtraedal@gmail.com975 48 849
OsloAlnaMorten Svenssonmorsven@yahoo.no924 93 812
OsloBjerkeKristoffer Robin Haugkristoffer.haug@online.no958 30 942
OsloFrognerJulie Mørchmorch.julie@gmail.com400 62 061
OsloFrognerAdam Tumidajewiczadamtt@gmail.com976 54 025
OsloGamle OsloHelene Gallishelenegallis@gmail.com942 19 549
OsloGamle OsloViktor Gjengaardviktor_gjengaar@hotmail.com450 65 050
OsloGrorudJon Julius Sandaljon.julius.sandal@mdg.no452 08 928
OsloGrünerløkkaSolveig Arnesensolveig.arnesen@gmail.com993 78 743
OsloGrünerløkkaRasmus Reinvangrasmus.reinvang@gmail.com920 32 515
OsloNordre AkerLiv Derås Bjørnstadmeg_liv@yahoo.com997 77 198
OsloNordre AkerMattis Ulvangmattisulv@gmail.com418 59 560
OsloNordstrandEiny Langmoeneinylang@online.no924 06 555
OsloSageneSiri Mittetsiri.mittet@gmail.com466 93 195
OsloSageneSirin Hellvin Stavsirinst@gmail.com976 61 611
OsloSt. HanshaugenIsa Iseneisa_isene@hotmail.com952 82 315
OsloSt. HanshaugenBeate Folkestad Habhabbeatefhabhab@gmail.com911 98 678
OsloSt. HanshaugenSindre Buchanansindre.buchanan@gmail.com922 92 525
OsloSøndre NordstrandLillian Bredal Eriksenlillian.bredal.eriksen@gmail.com469 69 033
OsloUllernAndrew Kroglundandrew.kroglund@mdg.no951 39 725
OsloVestre AkerKnut Frederik Hornknutfrederikhorn@gmail.com922 14 020
OsloØstensjøEinar Wilhelmsenwilhelmseneinar@gmail.com90698446
ROGALANDFylkestingTorfinn Ingeborgrudtorfinn.ingeborgrud@uis.no90832707
ROGALANDFylkestingMarianne Sol Levinsenmariannesol1@hotmail.com41663315
RogalandSandnesErlend Kristensenerlend.kristensen@uis.no92491320
RogalandStavangerTorfinn Ingeborgrudtorfinn.ingeborgrud@uis.no90832707
RogalandStavangerMichelle H. Flagstadmichelleflagstad@live.no91362366
RogalandStavangerSusanne Heartsusanne@5d.no92610100
RogalandStavangerDaria Maria Johnsendariamaria83@hotmail.com92226095
RogalandHaugesundBjørn Erik Davidsenbjornedavidsen@gmail.com90550221
RogalandHaugesundIvar Melingivar.meling@haugnett.no47756081
RogalandKleppThorbjørg Isafold Kristijandottirisafold@online.no95276288
RogalandTime/JærenAnn Helen Eideanneheleneide@hotmail.com98672269
RogalandSolaDavid Moendeiv@live.no95073205
RogalandStrandWenche Barkawenche_barka@hotmail.com51749392/94818985
RogalandKarmøyMarianne Sol Levinsenmariannesol1@hotmail.com41663315
RogalandRandabergAlexander Rugert-Rausteinalexanderrugertraustein@gmail.com48043535
SOGN OG FJORDANEFylkestingStein Malkenesstein.malkenes@laura.no91362733
Sogn og fjordaneAurlandMonica Gjesdal Larsenmonica.gjesdal.larsen@gmail.com47769890
Sogn og fjordaneAurlandAnders Fretheimfretheimanders@gmail.com91727969
Sogn og fjordaneFloraMartin Malkenesma-malk@online.no47667267
Sogn og fjordaneFjalerMark Taylormataylor@online.no97513449
Sogn og fjordaneÅrdalSandra OpheimSandra.opheim@hisf.no91710801
Sogn og fjordaneFørdeMarius Dalinmarius.dalin@gmail.com48046592
Sogn og fjordaneGloppenMariel Koren Eikesetmarielkoren@gmail.com90942503
SØR-TRØNDELAGFylkestingJan Bojer Vindheimjan.bojer.vindheim@stfk.no97659832
SØR-TRØNDELAGFylkestingMargarita Parejamargaritapareja@gmail.com48187949
SØR-TRØNDELAGFylkestingTore Dyrendahltore.dyrendahl@gmail.com97009886
Sør-TrøndelagTrondheimHilde Opokuhilde.opoku@mdg.no90163908
Sør-TrøndelagTrondheimMari Bremnes Eseese.mari@gmail.com47612364
Sør-TrøndelagTrondheimOla Lund Renolenola@kosmorama.no99448040
Sør-TrøndelagTrondheimVegard Bilsbakbilveg@hotmail.com41674388
Sør-TrøndelagTrondheimLine Ingebrigtsen Fjørstadlineifjorstad@gmail.com99129821
Sør-TrøndelagHitraMiriam Aclima Baglundbaglund@hotmail.com91734472
Sør-TrøndelagMalvikKnut Svisdahlknut.svisdahl@knutsvis.com93408483
Sør-TrøndelagMalvikHeidi Steineheidi.steine@trondheim.kommune.no93836540
Sør-TrøndelagKlæbuAstrid Grenstadastridgrend@hotmail.com94842415
Sør-TrøndelagMelhusEirik Enganeirik1907@gmail.com97742385
Sør-TrøndelagSelbuEystein Røseteystein.roset@gmail.com97669106
Sør-TrøndelagRissaVegard Heidevheid@online.no99574489
TELEMARKFylkestingRonald Bruinvispost@naturifokus.no47334288
TELEMARKFylkestingLena Solli Sallenasollisal@gmail.com91889721
TelemarkIngebjørg Nordbøimmanord@gmail.com45610366
TelemarkKristin Hovdenkriztinh@hotmail.com90689115
TelemarkKragerøPer Erik Schulzeper_erik_schulze@hotmail.com41856697
TelemarkKviteseidJon Ingebretsenjo-i@online.no48101435
TelemarkNotoddenLars-Brede Borgenlbborgen@gmail.com98816422
TelemarkPorsgrunnOttar BergOttar.berg@gmail.com97428511
TelemarkPorsgrunnHilde Forberg Andersenhfandersen@gmail.com99017572
TelemarkSauheradHelle Friis KnutzenHelle.f.knutzen@hit.no97734482
TelemarkSauheradEspen Lydersenespen.lydersen@hit.no41173146
TelemarkSeljordPeter Fjågesundpeter.fjagesund@hit.no97781857
TelemarkSkienMona Nicolaysenmonalevina@hotmail.com48024829
TelemarkSkienMarco Gozzigozzitobiassen@hotmail.com41297533
TelemarkTinnHeather Masonheather@gooseberry.no91117569
TROMSFylkestingAskild Gjerstadaskild.gjerstad@mdg.no99453001
TROMSFylkestingLise Lorentzenlisemarilorentzen@gmail.com98849828
TromsTromsøBarbara Vögelebarbaravoegele@gmail.com93619058
TromsTromsøTerje Traavikttraavik@gmail.com45507471
TromsHarstadLasse Høecapusines@hotmail.com45077556
TromsLyngenMikal Nerbergmikal.nerberg@gmaril.com92239880
TromsStorfjordSilja Skjelnes Mattilasilja.mattila@storfjord.kommune.no40028828
TromsKåfjordTor Mikalsentor.mikalsen@gmail.com99326744
TromsNordreisaMattis Nyheimmorpho79@gmail.com97039939
VEST-AGDERFylkestingBirte Simonsenbirte.simonsen@uia.no91854474
Vest-AgderKristiansandMarte Rostvåg Ulltveit-Moem.ulltveit-moe@kristiansand-bystyre.no97595967
Vest-AgderKristiansandMira Svartnes Thorsenmira@karmakosmetix.com46822337
Vest-AgderMandalElisabeth Lindland4515melind@gmail.com91520715
Vest-AgderSøgneYngvar Monstadyngvarmonstad@hotmail.com92293685
Vest-AgderSongdalenHildegunn Schuffchmschuff@hotmail.com98819111
Vest-AgderKvinesdalFrode Jerdalfrodejerdal@gmail.com47648422
VESTFOLDFylkestingHarald Moskvilharald.moskvil@gmail.com90945800
VestfoldHofMaren Njøs Kurdal(Rødt, fellesliste med MDG)
VestfoldHofAnne Katrine Westbye Skogsethannekwe@gmail.com99041969
VestfoldHolmestrandEspen Watne Andresenespenwatneandresen@gmail.com92662477
VestfoldHortenSvein-Erik Figvedsefigved@online.no98221007
VestfoldHortenJennifer McConachieelectriclane@gmail.com41732975
VestfoldLarvikTormod Knutsentormod.knutsen.mdg@gmail.com91182019
VestfoldLarvikVinjar SO Rosendalfriherre@friherre.biz95702140
VestfoldNøtterøyPatrick Gudmundsennotteroy@mdg.no40609559
VestfoldNøtterøyAnne Katrine Haugeak.hauge@online.no98865965
VestfoldReUlf Lund-Halvorsenulf.lund.halvorsen@gmail.com97896363
VestfoldSandefjordOdd Rune Langelandodd333rune@gmail.com45138567
VestfoldStokkeNina Brodahlbrodahl@online.no45238670
VestfoldTjømeRandi H Fjellbergrandi@fjellberg.com99481006
VestfoldTjømeOle Magnus Svanevikolesvane@online.no91864239
VestfoldTønsbergTerje Olsenterjetexas@gmail.com91315400
ØSTFOLDFylkestingErik Skaueneriska@ostfoldfk.no92247523
ØSTFOLDFylkestingMarlene Martinmagga_3@hotmail.com45854222
ØstfoldAskimAnders Jensencode47_@hotmail.com98895093
ØstfoldFredrikstadHenning Aallhenningaall@gmail.com90898978
ØstfoldFredrikstadIda Julsenidajulsen@hotmail.com41182011
ØstfoldHaldenØivind Holtoivind.holt@gmail.com90776833
ØstfoldHaldenVibeke Julsrudvibeke.julsrud@gmail.com92860482
ØstfoldHobølThomas Bedinthomasbedin@hotmail.com90593581
ØstfoldHvalerAnne Marit Skovlyamar-sko@online.no45044298
ØstfoldMossJonas Sjoltejonas.sjolte@gmail.com97688440
ØstfoldMossBenedicte Lundbenedictelund@me.com97714838
ØstfoldRyggeLars Stølenlarsstolen@hotmail.com92049817
ØstfoldRådeMadelen R Uelandmadelen@mdg.no92048645
ØstfoldSarpsborgFrank Vigart Eriksenfvigart@gmail.com97075541
ØstfoldSpydebergBjørn Ring Opjordsmoenbro.spydeberg@gmail.com95804395