Kontakt stortingsgruppa

Postadresse:
Miljøpartiet De Grønnes stortingsgruppe
Stortinget
0026 Oslo

Telefon: 23 31 24 14
E-post: mdg.postmottak@stortinget.no

Representant:

Une Aina Bastholm, stortingsrepresentant
Tlf: 23 31 24 08
E-post: uab@stortinget.no

Gruppesekretariat:

Dag Tore Seierstad, leder for stortingssekretariatet
Tlf: 23 31 24 11
Epost: dag.tore.seierstad@stortinget.no

Kristin Viko Gaupset, gruppesekretær
Tlf: 23 31 24 12
Epost: kristin.viko.gaupset@stortinget.no

Knut Falk Qvigstad, politisk rådgiver
Tlf: 23 31 24 13
E-post: knut-falk.qvigstad@stortinget.no

Janne Stene,  finanspolitisk rådgiver
Tlf. 23 31 24 11
E-post: Janne.Stene@stortinget.no

Ida De Rosa, Medierådgiver
Tlf. 48 40 49 17
E-post: ida.de-rosa@stortinget.no

Marion Godager Tveter, politisk rådgiver
Tlf: 23 31 24 12
E-post: marion.godager.tveter@stortinget.no

 

Andre henvendelser?

Send oss en e-post: mdg@mdg.no

Meny