Kontakt stortingsgruppa

(Fra venstre: Janne Stene, Knut Falk Quigstad, Ida De Rosa, Rasmus Hansson, Kristin Viko Rasmussen, Dag Tore Seierstad)

Postadresse:
Miljøpartiet De Grønnes stortingsgruppe
Stortinget
0026 Oslo

Telefon: 23 31 24 14
E-post: mdg.postmottak@stortinget.no

Representant:

Rasmus Hansson, stortingsrepresentant
Tlf: 90 68 63 13
E-post: rasmus.hansson@stortinget.no

Gruppesekretariat:

Dag Tore Seierstad, leder for stortingssekretariatet
Tlf: 23 31 24 11
Epost: dag.tore.seierstad@stortinget.no

Kristin Viko Rasmussen, gruppesekretær
Tlf: 23 31 24 14
Mob: 97 52 54 53
Epost: kvr@stortinget.no

Knut Falk Qvigstad, politisk rådgiver (2. vararepresentant)
Tlf: 23 31 24 13
E-post: knut-falk.qvigstad@stortinget.no

Janne Stene,  finanspolitisk rådgiver
Tlf. 95 47 51 22
E-post: Janne.Stene@stortinget.no

Eivind Trædal, Medierådgiver
Tlf. 975 48 849
E-post: eivind.traedal@stortinget.no

Ida De Rosa, Medierådgiver
Tlf. 48 40 49 17
E-post: ida.de-rosa@stortinget.no

Marion Godager Tveter, politisk rådgiver
Tlf: 97 51 02 58
E-post: marion.godager.tveter@stortinget.no

 

Andre henvendelser?

Send oss en e-post: mdg@mdg.no