Else Hvattum
Veibeskrivelser i Google MapsVelkommen til klesbytte!
Vi gjentar suksessen fra i vår og inviterer til et nytt flott klesbytte event <3
Hva kan byttes: inne- og yttertøy for voksne, og treningsklær, i alle farger, former og fasonger.
Hvor mye kan man ta med: inntil 10 rene plagg som er så fine at du ville ha gitt dem til en god venn.
Når kan klær leveres: på Trikkehallen fredag 03/11 kl.18-20 & lørdag 04/11 kl.11-12, byttet starter kl.12.00 presist.
Hvordan foregår byttet: for hvert innlevert plagg mottar du 1 byttebillett, når du finner andre pene plagg bruker du byttebilletten for å betale de nye klesplaggene dine.
1 byttebillett = 1 klesplagg.
Klærne som leveres inn, henges pent opp på stativer.
Vi tar ikke imot undertøy, barnetøy eller sko.
I kafeen selges det varme vafler, kaffe og brus.
Vi gleder oss til å se deg!
Ønsker du å stille som frivillig fredag 3/11 eller lørdag 4/11? Vi trenger frivillige til å ta emot klær, henge opp klær, ta emot byttebilletter og stå i kafeen. Tag kontakt på [email protected] dersom du er interessert.
Event på Facebook her
Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg en best mulig brukeropplevelse, analysere trafikken på nettsiden og tilpasse innhold og annonser. Du kan lese mer og endre dine preferanser når som helst på siden om personvern og informasjonskapsler.